wtorek, 20 stycznia 2015

KRONIKA WYPADKÓW RADOSNYCH : BIŻUTERYJKI W POZNANIU !!!

SPOTKANIE BIŻUTERYJEK W POZNANIU !!!

 ...Moment historyczny ! Może jedyny taki, wart zapisania w kronikach dla potomności 
Emotikon grin
Ta była pierwsza i jest MOJA :)


Mnóstwo śmiechu, wariactwa, kreatywnej twórczości ( którą m.in. możecie... hmmmmm ..... podziwiać na zdjęciu po prawej). Emotikon smile   

Ciekawe, kto się przyzna....
Emotikon wink
A wszystko przerywane westchnieniami zachwytu i podobno aż do znudzenia wypowiadanymi w różnych odmianach gramatycznych słowami: śliczny, piękny, cudowny, niezwykły, .... gdy pochylałyśmy się nad kolejnymi, absolutnie zachwycającymi biżu-wytworami utalentowanych rąk obecnych na zjeździe Artystek, wykonanymi w przeróżnych technikach i materiałach. 
Drżącymi rękami dotykałyśmy drucikowych  srebrnych, miedzianych, mosiężnych oplotów, blaszek kutych, wyginanych, wycinanych, lutowanych ze sobą, koralików cudnie obszytych  lub wyszydełkowanych w misterne wzory, sznurków sutaszowych dech w piersiach pięknem ułożenia w precyzyjne zawijaski i zszytych nitką-niewidką, i innych Cudów wszelkich  biżuterią potocznie zwanych.
Emotikon heart

Dziękujemy Olga Bogucewicz -Moccate za bohaterskie przygotowanie tego niezwykle energetycznego spotkania w ferworze przygotowań do Targów Ślubnych. 
Emotikon heartEmotikon grin
Wam Dziewczyny za ogromną przyjemność przebywania w Waszym nieziemsko oczyszczającym salwami śmiechu towarzystwie 
Emotikon grin

PS.: Edyta Woźniak MARISELLA - Twoje bezy - zamiast w żoładku, utkwiły mi głęboko w sercu - na długo ...
Emotikon grin
Emotikon heart